Xhel larës për duart me aromë portokalli dhe çokollate 190 ml

L490

Kënaqësia e një larësi duarsh relaksues.

Përshkrim

Xheli larës i duarve me portokall dhe çokollatë, pjesë e edicionit të limituar të festave të fundvitit, pastron butësisht duart tuaja dhe lë një aromë të mrekullueshme. Baza e tij larëse është me përbërje bimore, pa sulfate dhe me pH neutral për lëkurën.
Avantazhet:
• 96% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë Vegane
• Pa sulfate
• Respekton Ph e lëkurës
• 99% e përbërësve të biodegradueshëm
• Prodhuar në Francë
• Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel larës për duart me aromë portokalli dhe çokollate 190 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 82807
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara