Xhel larës detoksifikues – 125 ml

L1,400

Pastron dhe detoksifikon lëkurën tuaj çdo ditë.

Përshkrim

“Larësi eksfoliant detoksifikon lëkurën , e zbut dhe I jep shkëlqim. Lëkura juaj do jetë e lirë nga papastërtitë dhe ndotja e ambjentit. Ekstrakti I superkoncentruar I Aphloia-s lufton faktorët të cilët përshpejtojnë plakjen ( ndotjen e ambjentit, rrezet UV, lodhja, stresi) falë veprimit të dyfishtë: riparues dhe anti-polucion.

Avantazhet: -98% e përbërësve me origjinë bimore; -pa vajra minerale, pa silikon, pa ngjyrues; -tubet eko me 25% më pak plastikë se tubetet standarte.

Mënyra e aplikimit: Aplikoni pak xhel larës në fytyrë të lagur. Masazhojeni lehtësisht me levizje rrethore. Shpërlajeni fytyrën me ujë të ngrohtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel larës detoksifikues – 125 ml”

SKU: 17045
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën