-30%

Xhel krem hidratues nonstop për 48H – Lëkurë normale në mikse, 50 ml tubet

980 L

Non-stop hidratim për 48h

Përshkrim

Me këtë xhel krem, lëkura është menjëherë e mbushur plot ujë. Për 48 orë, është vazhdimisht e hidratuar. Pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi. Pluset: Teksturë fluide e lehtë që përthithet menjëherë nga lëkura; -90% përbërës bimorë; -pa paraben; – pa ngjyrues; – pa vajra minerale. Mënyra e aplikimit: Aplikoni në të gjithë fytyrën në mëngjes dhe darkë. -Testuar dermatologjikisht, studim klinik në 22 raste dhe rezultoi hidratim 48 orë pas 2 javësh aplikimi në mëngjes dhe darkë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel krem hidratues nonstop për 48H – Lëkurë normale në mikse, 50 ml tubet”

SKU: 40325
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara