Xhel dushi Vanilje – 200 ml

450 L

Kënaqësia e një xheli të butë larës me aromë sensuale

Përshkrim

Për një aromë sensuale dhe argëtuese në dush ne kemi përzgjedhur xhelin Aloe Vera të kombinuar me ekstraktin e Vanilje Burbon. Lëkura juaj ngelet butësisht e pastër dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 98% përbërës bimorë; – Pa sapun, pa paraben; – Formulë lehtësisht e biodegradueshme; – Shishe e riciklueshme; – Testuar dermatologjikisht, pH neutral për lëkurën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi Vanilje – 200 ml”

SKU: 53993
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara