Xhel dushi shegë, 400 ml

670 L

Kënaqësia e një xheli të butë larës që të jep energji

Përshkrim

Për një dush plot jetë ne kemi përzgjedhur kombinimin e xhelit organik Aloe Vera me vajin esencial të trëndafilit të kuq dhe ekstraktin e shegës. Lëkura ngelet butësisht e pastër dhe me aromë të këndshme.

Pluset:

  • 98% përbërës bimorë;
  • Pa sapun, pa paraben;
  • Formulë lehtësisht e biodegradueshme;
  • Shishe e riciklueshme;
  • Testuar dermatologjikisht, pH neutral për lëkurën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi shegë, 400 ml”

SKU: 07212