Xhel dushi me kokrra kafeje, 400 ml

670 L

Kënaqësia e një xheli të butë larës me aromë sensuale

Përshkrim

Për një dush sensual dhe argëtues, kërkuesit e bukurisë bimore kanë zgjedhur dhe kombinuar Aloe Vera organike dhe ekstraktin e kafesë. Lëkura mbetet e pastër dhe me aromë të këndshme.

Avantazhet: 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, vegan, pa sapun, shishe e riciklueshme.

1 shqyrtim për Xhel dushi me kokrra kafeje, 400 ml

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    Mario Ajdini

    Amazing smell!


Shtoni një shqyrtim

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 07360