Xhel dushi pa shkumë me Hamamelis – 200 ml

L890

Pastron me delikatesë, qetëson dhe ushqen lëkurën e ndjeshme gjatë dushit

Përshkrim

Ky xhel dushi pa shkumë përdoret dhe për lëkurat më sensitive. Formula e tij pa sulfate paston me delikatesë lëkurën. Përbërja e tij me vajra bimor ushqen lëkurën gjatë dushit. Pas dushit lëkura është e butë dhe e qetësuar. Lëkura e ndjeshme është e brishtë dhe nuk e mbron dot veten. Ky xhel dushi ndihmon lëkurën të rifitojë balancën natyrale. Avantazhet: Tekstura kremoze, pa shkumë transformon dushin në një trajtim. 97% e përbërësve kanë origjinë bimore, respekton ph e lëkurës. Hamamelisi eshte rritur në mënyrë organike. Këshilla për aplikimin: Përdoreni në lëkurë të lagur. Shpërlajeni. Ky krem dushi mund të përdoret edhe te fëmijët mbi 3 vjeç.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi pa shkumë me Hamamelis – 200 ml”

SKU: 76296
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën