Xhel dushi Mjedër – 200 ml

450 L

Kënaqësia e një xheli të butë larës që të jep energji

Përshkrim

Për të rimbushur vitalitetin tuaj në dush ne kemi zgjedhur për të kombinuar xhelin e Aloe Verës të marrë nga ferma organike, vajin esencial të Mentes dhe ekstraktin e mjedrës. Lëkura ngelet butësisht e pastër dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 98% përbërës bimorë; – Pa sapun, pa paraben; – Formulë lehtësisht e biodegradueshme; – Shishe e riciklueshme; – Testuar dermatologjikisht, pH neutral për lëkurën.

1 shqyrtim për Xhel dushi Mjedër – 200 ml

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    Manjola kamberi

    Shume e kenaqur me produktet e juaja.jane super..edhe cmimet


Shtoni një shqyrtim

SKU: 36383