Xhel dushi Mimose – 400 ml

620 L

Kënaqësia e një xheli të butë larës që të relakson

Përshkrim

Për momente plot butësi dhe relaks ne kemi përzgjedhur të kombinojmë xhelin organik Aloe Vera me vajin esencial të mimozës dhe ekstraktit të pambukut. Lëkura ngelet butësisht e pastër dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 98% përbërës bimorë; – Pa sapun, pa paraben; – Formulë lehtësisht e biodegradueshme; – Shishe e riciklueshme; – Testuar dermatologjikisht, pH neutral për lëkurën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi Mimose – 400 ml”

SKU: 07043
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara