-20%

Xhel dushi me VERVEINE- 200 ml

560 L

Aroma e freskët të gjetheve të Vervenës.

Përshkrim

Xheli ka aromën e freskët të gjetheve të Vervenës. Ai është I pasuruar me ujin e lules së misrit I cili qetëson lëkurën tuaj dhe le një aromë delikate.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me VERVEINE- 200 ml”

SKU: 40358
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën