Xhel dushi me vaj ulliri 400 ml

620 L

Kënaqësia e një xheli larës relaksues

Përshkrim

Për momente butësie dhe relaksi në dush , kërkuesit e bukurisë bimore kanë zgjedhur dhe kombinuar Aloe Vera organike me vajin esencial petitgrain dhe ekstraktin e ullirit. Lëkura mbetet e pastër dhe me aromë të këndshme. Avantazhet: 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, vegan, pa sapun, shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me vaj ulliri 400 ml”

SKU: 05936
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara