Xhel dushi me trëndafil- 200 ml

L700

Aromën delikate të një trëndafili te sapo këputur.

Përshkrim

Xheli ka aromën delikate të një trëndafili që sapo është këputur. Ai është I pasuruar me ujin e lules së misrit I cili qetëson lëkurën tuaj dhe le një aromë delikate.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me trëndafil- 200 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 40161
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara