Xhel dushi me portokall dhe çokollatë 400 ml

620 L

Shijoni momente relaksi dhe kënaqësie në dush falë aromës së mrekullueshme të portokallit dhe çokollatës.

Përshkrim

Lëreni veten të mbështilleni nga aroma e mrekullueshme e portokallit dhe çokollatës, e përzgjedhur posaçërisht për edicionin e limituar të festave të fundvitit. Xheli i dushit me portokall dhe çokollatë, pastron butësisht lëkurën tuaj, pasi baza e tij larëse është me përbërje bimore, pa sulfate dhe me pH neutral për lëkurën.
Avantazhet:
• 96% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë Vegane
• Pa sulfate
• Respekton Ph e lëkurës
• 99% e përbërësve të biodegradueshëm
• Prodhuar në Francë
• Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me portokall dhe çokollatë 400 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 81677
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara