Xhel dushi me portokall dhe çokollatë 200 ml

L450

Shijoni momente relaksi dhe kënaqësie në dush falë aromës së mrekullueshme të portokallit dhe çokollatës.

Përshkrim

Lëreni veten të mbështilleni nga aroma e mrekullueshme e portokallit dhe çokollatës, e përzgjedhur posaçërisht për edicionin e limituar të festave të fundvitit. Xheli i dushit me portokall dhe çokollatë, pastron butësisht lëkurën tuaj, pasi baza e tij larëse është me përbërje bimore, pa sulfate dhe me pH neutral për lëkurën.
Avantazhet:
• 96% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë Vegane
• Pa sulfate
• Respekton Ph e lëkurës
• 99% e përbërësve të biodegradueshëm
• Prodhuar në Francë
• Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me portokall dhe çokollatë 200 ml”

SKU: 82204
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën