-20%

Xhel dushi me Muguet- 200 ml

560 L

Aroma e freskët e zambakut te luginës.

Përshkrim

Xheli ka aromën e freskët të ambakut të luginës. Ai është I pasuruar me ujin e lules së misrit I cili qetëson lëkurën tuaj dhe le një aromë delikate.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me Muguet- 200 ml”

SKU: 40679
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën