Xhel dushi me manaferrë 200 ml

450 L

Shijoni momente relaksi dhe kënaqësie në dush falë aromës së mrekullueshme të manaferrës.

Përshkrim

Lëreni veten të mbështilleni nga aroma e mrekullueshme e manaferrës, e përzgjedhur posaçërisht për edicionin e limituar të festave të fundvitit. Xheli i dushit me manaferrë, pastron butësisht lëkurën tuaj, pasi baza e tij larëse është me përbërje bimore, pa sulfate dhe me pH neutral për lëkurën.
Avantazhet:
• 96% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë Vegane
• Pa sulfate
• Respekton Ph e lëkurës
• 99% e përbërësve të biodegradueshëm
• Prodhuar në Francë
• Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me manaferrë 200 ml”

SKU: 77874
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën