Xhel dushi me lule qershie- 200 ml

L700

Aroma delikate e lules së qershisë.

Përshkrim

Xheli ka aromën e lules së qershisë. Ai është I pasuruar me ujin e lules së misrit I cili qetëson lëkurën tuaj dhe le një aromë delikate.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me lule qershie- 200 ml”

SKU: 39996
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën