Xhel dushi me lavandër dhe manaferrë, 400 ml

670 L

Kënaqësia e një xheli larës relaksues

Përshkrim

Për momente butësie dhe relaksi në dush, kërkuesit e bukurisë bimore kanë zgjedhur dhe kombinuar Aloe Vera organike me vajin esencial të lavandos dhe ekstraktin e manaferrës. Lëkura mbetet e pastër dhe me aromë të këndshme.

Avantazhet: 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, vegan, pa sapun, shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me lavandër dhe manaferrë, 400 ml”

SKU: 84858