Xhel dushi me Argan dhe trëndafil 200 ml

450 L

Kënaqësia e një xheli të butë larës me arome orientale inspiruar nga hamami.

Përshkrim

Për një dush oriental ekspertët tanë kanë kombinuar 2 bimë mitike nga Maroku, ekstraktin e Arganit dhe trëndafilin. Lëkura ngelet e butë, e pastër dhe me aromë të këndshme. Avantazhet: –98% e përbërësve janë me origjinë bimore; Pa sapun, pa paraben; Shishe e riciklueshme; pH neutral për lëkurën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me Argan dhe trëndafil 200 ml”

SKU: 94957