Xhel dushi Manjole – 400 ml

620 L

Kënaqësia e një xheli të butë larës që të relakson

Përshkrim

Për momente plot butësi dhe relaks ne kemi përzgjedhur të kombinojmë xhelin organik Aloe Vera me vajin esencial të manjolës dhe ekstraktit cajit të bardhë. Lëkura ngelet butësisht e pastër dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 98% përbërës bimorë; – Pa sapun, pa paraben; – Formulë lehtësisht e biodegradueshme; – Shishe e riciklueshme; – Testuar dermatologjikisht, pH neutral për lëkurën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi Manjole – 400 ml”

SKU: 06881
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara