Xhel dushi Kokos – 400 ml

620 L

Kënaqësia e një xheli të butë larës me aromë sensuale

Përshkrim

Për një aromë sensuale dhe argëtuese në dush, ne kemi përzgjedhur xhelin Aloe Vera të kombinuar me ekstraktin e Kokosit. Lëkura juaj ngelet butësisht e pastër dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 98% përbërës bimorë; – Pa sapun, pa paraben; – Formulë lehtësisht e biodegradueshme; – Shishe e riciklueshme; – Testuar dermatologjikisht, pH neutral për lëkurën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi Kokos – 400 ml”

SKU: 26571
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara