-70%

Xhel dushi i parfumuar Oui à l’Amour 200 ml

417 L

Një dush me aromën tuaj të preferuar.

Përshkrim

Dëshironi një shampo trupi me aromë të njëjtë me parfumin tuaj? Gjeni në dush notat e parfumit Oui A L’amour. Lëkura juaj do të jetë e butë dhe me aromë të këndshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi i parfumuar Oui à l’Amour 200 ml”

SKU: 94693
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën