Xhel dushi i parfumuar Mon Rouge 200ml.

1390 L

Një dush me aromën tuaj të preferuar.

Përshkrim

Dëshironi një shampo trupi me aromë të njëjtë me parfumin tuaj? Gjeni në dush notat e parfumit Mon Rouge. Lëkura juaj do të jetë e butë dhe me aromë të këndshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi i parfumuar Mon Rouge 200ml.”

SKU: 73447
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara