Xhel dushi i koncentruar Vanilje – 100ml

620 L

Xhel dushi i koncentruar me aromë sensuale që ju jep kënaqësi dhe njëkohësisht bëni një të mirë për planetin.

Përshkrim

Shijoni një dush relaksues, me aromën e mrekullueshme të vaniljes dhe njëkohësisht kontriboni për planetin tonë. Ky xhel i koncentruar ofron një numër të njëjtë larjesh me xhelin e dushit klasik në format 400ml. Ai ka një valvulë që ju ndihmon për dozimin e sasisë. Lëkura juaj do të pastrohet butësisht dhe do të ketë një aromë delikate.
Avantazhet:
• 97% përbërës bimorë;
• pa paraben;
• 50% më pak plastikë krahasuar me shishen 400ml;
• format praktik për udhëtime, palestër…të ndjek kudo që shkon.
• 1 produkt i blerë = një pemë e mbjellur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi i koncentruar Vanilje – 100ml”

SKU: 44889
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën