Xhel dushi Hamamelis – 400 ml

1290 L

Pastron lehtësisht dhe qetëson lëkurën e ndjeshme

Përshkrim

Ky xhel dushi është një produkt që përdoret nga e gjithë familja (edhe fëmijët) për fytyrën dhe trupin. Ai është pa sulfat, me hamamelis organik, i cili pastron dhe qetëson lëkurën gjatë dushit. Lëkura e ndjeshme është e brishtë dhe nuk e mbron dot veten. Ky xhel dushi ndihmon lëkurën të rifitojë balancën natyrale. Avantazhet: Xheli ka një teksturë të lehtë , pa sulfate dhe me aromë delikate. 94% e përbërësve kanë origjinë bimore, respekton ph e lëkurës. Hamamelisi eshte rritur në mënyrë organike. Këshilla për aplikimin: Përdoreni në lëkurë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi Hamamelis – 400 ml”

SKU: 75951
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara