-30%

Xhel dushi Flowers in the City 400ml

L434

Lëkurë e pastër, e butë dhe me një aromë fantastike.

Përshkrim

Shijoni momente relaksi dhe kënaqësie në dush me aromën fantastike të xhelit të dushit Flowers in the City, në të cilin takohet aroma e luleve me freskinë e Bergamotit.

Avantazhet:

  • 95% përbërës bimorë
  • Pa sulfate
  • Prodhuar në Francë
  • Shishe 100% e riciklueshme
  • Respekton pH e lëkurës suaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi Flowers in the City 400ml”

SKU: 79616
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën