Xhel dushi me Argan dhe trëndafil – 400 ml

620 L

Kënaqësia e një xheli të butë larës me arome orientale inspiruar nga hamami.

Përshkrim

Për një dush plot aromë orientale në kemi përzgjedhur 2 bimë mitike nga Maroku, ekstrakti I Arganit dhe trëndafilin. Lëkura ngelet butësisht e pastër dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 98% përbërës bimorë; – Pa sapun, pa paraben; – Formulë lehtësisht e biodegradueshme; – Shishe e riciklueshme; – Testuar dermatologjikisht, pH neutral për lëkurën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me Argan dhe trëndafil – 400 ml”

SKU: 94907
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara