Xhel dushi me bajame dhe lule portokalli, 400 ml

670 L

Kënaqësia e një xheli të butë larës që të relakson

Përshkrim

Për momente plot butësi dhe relaks ne kemi përzgjedhur të kombinojme xhelin organik Aloe Vera me vajin esencial të portokallit dhe ekstraktin e bajames. Lëkura ngelet butësisht e pastër dhe me aromë të këndshme.

Pluset:

  • 98% përbërës bimorë;
  • Pa sapun, pa paraben;
  • Formulë lehtësisht e biodegradueshme;
  • Shishe e riciklueshme;
  • Testuar dermatologjikisht, pH neutral për lëkurën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi me bajame dhe lule portokalli, 400 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 05863