Vaj për trupin me Argan dhe trëndafil 150ml

1290 L

Kënaqësia e një vaji trupi ushqyes me argan dhe trëndafil me nota orientale të frymëzuara nga rituali i Hamamit.

Përshkrim

Për një dush oriental ekspertët tanë kanë kombinuar 2 bimë mitike nga Maroku, ekstraktin e Arganit dhe trëndafilin. Lëkura mbetet e butë, e pastër dhe me aromë të këndshme. Një ritual Hamami për kujdesin e trupit, frymëzuar nga sekretet e bukurisë orientale. Vaji ka një teksturë të mëndafshtë që mund të përdoret në kujdesin e përditshëm të trupit ose për një masazh relaksues. I pasuruar me petale trëndafili nga Maroku.

Avantazhet:

  • 99% përbërës me origjinë natyrale
  • Pa vaj mineral
  • Shishe e riciklueshme
  • E testuar dermatologjikisht

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Vaj për trupin me Argan dhe trëndafil 150ml”

SKU: 95232
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara