-50%

Vaj pastrues për lëkurë të ndjeshme 150 ml

L595

Heq me butësi edhe makijazhin kundër ujit

Përshkrim

Ky vaj pastrues është I përshtatshëm për lëkurën dhe sytë e ndjeshëm. Ai heq edhe makijazhin kundër ujit, pa e lënë lëkurën të yndyrshme. Lëkura juaj do të jetë e qetësuar dhe e ushqyer.
Avantazhet:
• Pastruesi edhe pse ka një teksurë vajore, nuk e lë lëkurën të yndyrshme
• 97% e përbërësve kanë origjinë bimore
• VEGAN
• pa vajra minerale, pa alkol, pa parfum, pa silikon
• Kremi ka aromën e lehtë dhe natyrale të kamomilit
• Paketim I riciklueshëm
Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në lëkurë të thatë. Masazhojeni dhe më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Vaj pastrues për lëkurë të ndjeshme 150 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 58368
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara