Vaj mbrojtës me spf 15 për trupin dhe flokët 100 ml

L1,500

Mbron lëkurën dhe flokët tuaja.

Përshkrim

Ky vaj me spf 15, mbron lëkurën dhe flokët nga dielli dhe thatësia e verës. Ai ka një veprim të dyfishtë: mbron dhe ushqen fibrat e flokëve dhe lëkurën falë përbërjes së tij me vaj andiroba.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë dhe trup duke e masazhuar lehtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Vaj mbrojtës me spf 15 për trupin dhe flokët 100 ml”

SKU: 10767
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën