Vaj dushi me aromë portokalli dhe çokollate 100 ml

L590

Përjetoni një eksperiencë unike në dush.

Përshkrim

Vaji i dushit me aromë portokalli dhe çokollate pastron butësisht lëkurën falë përbërjes së tij me vajin e bajames së ëmbël. Lëkura mbetet e butë, e pastër dhe me aromë të këndshme.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë Vegane
• 99% e përbërësve të biodegradueshëm
• Prodhuar në Francë
• Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Vaj dushi me aromë portokalli dhe çokollate 100 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 95423
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara