Vaj dushi me argan dhe trëndafil 200 ml

890 L

Kënaqësia e një vaji dushi oriental I frymëzuar nga hamami

Përshkrim

Për një dush oriental ekspertët tanë kanë kombinuar 2 bimë mitike nga Maroku, ekstraktin e Arganit dhe trëndafilin. Lëkura mbetet e butë, e pastër dhe me aromë të këndshme. Avantazhet: 90% e përbërësve janë me origjinë bimore; pa vajra minerale; vegan; shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Vaj dushi me argan dhe trëndafil 200 ml”

SKU: 95176