Uthull për shkëlqimin e flokëve 150ml

0 out of 5

1090 L

Rikthen shkëlqimin e munguar në flokët tuaj.

Përshkrim

Kjo uthull me mjedër heq masat gëlqerore të depozituara në fibrat e flokëve nga uji dhe të gjithë faktorët e tjerë që dëmtojne shkëlqimin, duke siguruar një shkëlqim natyral.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në shpërlarjen e fundit. Shpërlajeni.

Avantazhet:

  • 99% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
  • Vegane
SKU: 36229
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara