-30%

Uthull për flokë të yndyrshme – 150 ml

693 L

I jep shkëlqim flokëve.

Përshkrim

Kjo uthull heq masat gëlqerore të depozituara në fibrat e flokëve nga uji dhe të gjithë papastërtitë. Flokët janë më të shndrritshëm dhe të bukur. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: 99% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, agave 100% organike, shishe e riciklueshme. Këshilla për aplikimin: Aplikojeni në shpërlarjen e fundit. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Uthull për flokë të yndyrshme – 150 ml”

SKU: 61096