Uthull detoksifikuese – 150 ml

990 L

Prekja finale, që bën diferencën për flokët tuaja

Përshkrim

Përmirësoni flokët tuaj me uthullën detoksifikuese. Ndërkohë që rrënjët ushqehen, Falë ekstraktit të Moringës, rrënjët ushqehen dhe flokët janë të mbrojtur nga masat gëlqerore të ujit dhe nga faktorët e jashtëm. Uthulla gjallëron fokët tuaj dhe I freskon ato. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Pa silikon. Këshilla për aplikimin: Aplikojeni në shpërlarjen e fundit. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Uthull detoksifikuese – 150 ml”

SKU: 77474
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara