Ujë tualeti My Shiny Vanilla 100ml

2900 L

Mbështilluni me ëmbëlsinë e vaniljes dhe prisni me gëzim magjinë e Krishtlindjes!

Përshkrim

Aroma e vaniljes përzihet me nuancat e ngrohta të drurit të sandalit, duke krijuar një harmoni ngazëllyese në pragun e festave magjike.

Avantazhet:

  • 97% e përbërësve me origjinë bimore
  • Prodhuar në Francë
  • Alkool 100% bimor
  • Paketim i riciklueshëm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë tualeti My Shiny Vanilla 100ml”

SKU: 41085
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara