Ujë tualeti Flowers in the city 100ml

2500 L

Aroma ideale për një ditë plot diell.

Përshkrim

Jeni duke kërkuar për një aromë që është perfekte për ditët plot diell? Ju pëlqejnë kompozimet ku ndërthuret freskia me gjallërinë?

Njihuni me aromën Flowers in the city, e cila përbëhet nga trëndafili, bergamoti, marigold dhe cedar wood.

Flowers in the city është një shpërthim i vërtetë i toneve të luleve.

Avantazhet:

  • 95% përbërës bimorë
  • 100% alkool bimor
  • Prodhuar në Francë
  • Shishe 100% e riciklueshme

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë tualeti Flowers in the city 100ml”

SKU: 10657