Ujë me kamomil 150ml- Për lëkurë të ndjeshme.

1600 L

Qetëson lëkurën e ndjeshme dhe zgjon shkëlqimin e lëkurës dhe flokëve.

Përshkrim

Uji me kamomil qetëson lëkurën tuaj si dhe zgjon shkëlqimin e lëkurës dhe flokëve. Është i pasur me kamomil organik i cili njihet për vetitë e tij qetësuese. Uji me kamomil, i pasur me përbërës aktiv, krijohet nga distilimi me avull, një proces 100% natyral, i cili bën të mundur nxjerrjen e të gjitha ekstrakteve të bimës. 99% e përbërësve janë me origjinë natyrore dhe pa parfum të shtuar.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Respekton PH e lëkurës tuaj.
• Pa parfum.
• Kamomil organik.
• Prodhuar në Francë.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Këshilla për aplikim: Spërkateni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë duke i mbajtur sytë mbylllur, ose mund ta aplikoni me anën e një pambuku. Spërkateni në flokë të lagur pas dushit. Mos e shpërlani.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë me kamomil 150ml- Për lëkurë të ndjeshme.”

SKU: 97577
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara