-50%

Parfum Tropical Temptation 100ml

2450 L

Disa pika ekzotizmi.

Përshkrim

Parfumi Tropical Temptation me nota të freskëta dhe me shije frutash, është aroma që simbolizon “gëzimin e jetës”.
Lulja e artë e Osmanthus, me një aromë të lehtë dhe delikate, kombinohet me aromën e këndshme të portokallit të hidhur dhe lulen e jaseminës.
Perfumier: Amandine Clerc-Marie përçon atmosferën e një kopshti shumëngjyrësh plot me aroma të freskëta.
Angazhimi ynë:
•Tapë me plastikë të riciklueshme
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Parfum Tropical Temptation 100ml”

SKU: 44312
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara