-70%

Ujë i parfumuar Quelques Notes d’Amour 75 ml

L2,247

Përshkrim

Për të shprehur këtë sensualitet të ekzaltuar, unë kam bërë një kombinim të pazakontë mes trëndafilit Damascena, pak nota frutash dhe esencës së drurit Gaiac. Dhe një përkëdhelje magjepsëse nga ekstrakti i Benzoin-ës. Domitilla Bertier, parfumiere.
Avantazhet:
• 84% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Alkool 100% me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Shishe qelqi e riciklueshme.
• Paketim i përbërë nga karton i riciklueshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë i parfumuar Quelques Notes d’Amour 75 ml”

SKU: 54234
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën