-20%

Parfum Quelques Notes d’Amour 50 ml

3920 L

I gjithë sensualiteti i një takimi romantik.

Përshkrim

Për të shprehur këtë sensualitet të ekzaltuar, une kam bërë një kombinim të pazakontë mes trëndafilit Damascena, pak nota frutash dhe esencës së drurit Gaiac. Dhe një përkëdhelje magjepsëse nga ekstrakti i Benzoin-ës. Domitilla Bertier, parfumiere.
Avantazhet:
• 84% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Alkool 100% me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Shishe qelqi e riciklueshme.
• Paketim i përbërë nga karton i riciklueshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Parfum Quelques Notes d’Amour 50 ml”

SKU: 98200
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara