-70%

Ujë i parfumuar Quelques Notes d’Amour 50 ml

L2,247

Përshkrim

“Për të shprehur këtë sensualitet të ekzaltuar, unë kam bërë një kombinim të pazakontë mes trëndafilit Damascena, pak nota frutash dhe esencës së drurit Gaiac. Dhe një përkëdhelje magjepsëse nga ekstrakti i Benzoin-ës”. Domitilla Bertier, parfumiere.
Avantazhet:
• 84% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Alkool 100% me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Shishe qelqi e riciklueshme.
• Paketim i përbërë nga karton i riciklueshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë i parfumuar Quelques Notes d’Amour 50 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 28944
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara