-50%

Parfum Oui à l’Amour 50 ml

2450 L

Guxoni ti thoni PO dashurisë!

Përshkrim

Një PO ndaj dashurisë është një manifestim I guximit dhe pasionit! Eshtë një takim i papritur i freskisë dhe sensualitetit drithërues. Notat e freskëta të Angélique nxjerrin në pah feminilitetin natyral të trendafilit. Kjo buqetë mbështjell vetveten në ngrohtësine e fasules Tonka të kombinuar me elegancën e Cedar. Oui à l’Amour është fragranca e një dashurie që ska fund. Sophie Labbe, Parfumiere.
Avantazhet:
• 86% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Alkool 100% me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Shishe qelqi e riciklueshme.
• Paketim i përbërë nga karton i riciklueshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Parfum Oui à l’Amour 50 ml”

SKU: 97701