Ujë I parfumuar Matin Blanch 100 ml

Ujë I parfumuar Matin Blanch 100 ml

L4,900

Premtimi I një dite të re

Përshkrim

Parfumi Matin Blanc është një parfum që ju llaston. Ai kombinon Nerolin, një prekje e ëmbël dhe delikate si vetë emri I tij, dhe lulen e portokallit. Parfumi është i pasuar me freskinë marramendëse të Bergamot (agrum aromatic nga bima tropikale Citrus bergamia).
Dedikoni një moment vetes tuaj: rehatohuni ne çarçafë, lereni dritën të futet gradualisht, dhe futuni pak nga pak në ritmin e ditës.
Perfumier: Fabrice Pellegrin ia dedikon vendlindjes se tij, frances se jugut.
Angazhimi ynë:
•Tapë me plastikë të riciklueshme
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë I parfumuar Matin Blanch 100 ml”

SKU: 45339
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?