Ujë I parfumuar Cuir De Nuit 100ml

Ujë I parfumuar Cuir De Nuit 100ml

L4,900

Lindja e një dëshire.

Përshkrim

Parfumi Cuir de Nuit ka një aromë tërheqëse, të parezistueshme, me nota sensuale.
Parfumier: Amandine Clerc-Marie ka zgjedhur vaniljen për të ilustruar të gjithë nuancat e sensualitetit. Kakao I shton një arome delikate dhe sensuale e cila krijon varesi.
Angazhimi ynë:
• Tapë me plastikë të riciklueshme
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë I parfumuar Cuir De Nuit 100ml”

SKU: 45729
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?