Ujë I parfumuar Autour De Minuit 100ml

Ujë I parfumuar Autour De Minuit 100ml

L4,900

Takim I vecantë në mesnatë.

Përshkrim

Parfumi Autor de Minuit ka një aromë sensuale, të këndshme e cila krijon varësi. Irisi krijon misterin dhe varësinë ndërsa Vetiver krijon një bazë të thellë dhe të sofistikuar.
Nën qiellin blu, të zbukuruar me yje, është koha e takimit të parë, emocioni i takimit të parë. Rrahjet e zemrës shtohen, dritat e rrugës fillojnë të ndizen, hapat tuaj përshpejtojnë drejt të panjohurës. Nata është misterioze dhe plot surpriza.
Perfumier: Amandine Clerc-Marie përçon atmosferën e kënaqësisë dhe misterit.
Angazhimi ynë:
•Tapë me plastikë të riciklueshme
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë I parfumuar Autour De Minuit 100ml”

SKU: 45871
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?