-20%

Ujë floral me mente 150ml- Për lëkurë mix në të yndyrshme.

1280 L

Pastron dhe zgjon shkëlqimin natyral të lëkurës.

Përshkrim

Uji floral me mente, përsos heqjen e makijazhit, pastron dhe zgjon shkëlqimin natyral të lëkurës. Është i pasur me mente organike e cila njihet për vetitë e saj freskuese. Uji me mente, i pasur me përbërës aktiv, krijohet nga distilimi me avull, një proces 100% natyral, i cili bën të mundur nxjerrjen e të gjitha ekstrakteve të bimës. 99% e përbërësve janë me origjinë natyrore dhe pa parfum të shtuar. I përshtatshëm për lëkura mixe, të yndyrshme dhe me tendence akneike.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Respekton PH e lëkurës tuaj.
• Mente organike
• Prodhuar në Francë
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Këshilla për aplikim: Spërkateni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë duke i mbajtur sytë mbylllur, ose mund ta aplikoni me anën e një pambuku.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë floral me mente 150ml- Për lëkurë mix në të yndyrshme.”

SKU: 97948
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara