-25%

Ujë tualeti HOGGAR- 100ml

3675 L

Ngrohtësia e një arome orientale.

Përshkrim

Ky ujë I parfumuar ka një aromë pikante, të ngohtë e cila përzihet me freskinë dhe delikatesën e drurit të lavandos. Marie-Aude Couture-Bluche, Perfumier.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë tualeti HOGGAR- 100ml”

SKU: 36454
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara