Ujë tualeti Comme Une Evidence- 100 ml

-30%

Ujë tualeti Comme Une Evidence- 100 ml

L4,900 L3,430

Balanca perfekte midis aromës se luleve dhe drurit.

Përshkrim

Ky parfum është një balancë perfekte midis pastërtisë së agrumeve, aromës drithëruese të luleve dhe elegancës së drurit. Antoine Maisondieu, Perfumier.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë tualeti Comme Une Evidence- 100 ml”

SKU: 37086
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Dhurata juaj
për blerje mbi
2990 Lekë
Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?
[]